Chcielibyśmy przedstawić nasz zespół, dzięki któremu tworzymy wspaniałe miejsce dla dzieci.🍀Nasza kadra składa się z osób, które wykonując swoją pracę oddaje całe swoje serce.❤️ Mimo rożnego wieku oraz charakteru potrafimy działać wspólnie dla dobra naszych maluchów. 💪Podczas wykonywania naszej pracy wspieramy się, doradzamy sobie a także jesteśmy gotowi do natychmiastowej pomocy. 😊 Zespół na pierwszym miejscu stawia na dobro dzieci a także ich bezpieczeństwo.🌻Pytając naszych pracowników co dla nich jest najważniejsze podczas pracy w Żłobku, większość odpowiadało, że jest nim szczęście oraz uśmiech, którym każdego dnia dzielą się z nami nasze kochane maluszki 👶🏻
Dyrektor Żłobka - Emilia Mohylak
Jestem osobą, dla której szczególnie ważne są niepowtarzalne cechy każdej osoby. Intryguje mnie dlaczego ludzie, którzy różnią się od siebie tak doskonale potrafią ze sobą współpracować. Na odkrywanie i łączenie tych indywidualnych postaci pozwala mi moja praca. W grupie nie tylko dzieci, ale również z dorosłymi. Sprawia to, że każdy dzień jest dla mnie przygodą i wyzwaniem, której chętnie stawiam czoła. Czerpię głęboką satysfakcję obserwując małe i wielkie sukcesy placówki. Umiejętności analityczne pozwalają mi jasno określać cele, które krok po kroku konsekwentnie realizuje. W swojej pracy oraz w życiu osobistym staram się szanować unikalne cechy i preferencje każdego człowieka. Z optymizmem patrzę w przyszłość. Uważam, że z każdej trudnej sytuacji jest co najmniej jedno rozwiązanie.
Opiekun - Katarzyna Antonowicz

Moją pasją jest sport: rower, bieganie. Staram się w wolnych chwilach aktywnie wypoczywać razem z rodziną. Swoją pasję przekazuję córce, z którą startuje w biegach. Uwielbiam jeździć na rowerze MTB po leśnych drogach, jestem osobą, która nie potrafi usiedzieć na miejscu. Kocham dzieci te małe jak i te większe. Aktywnie działam w Ochotniczej Straży Pożarnej – jestem opiekunem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz drużyny kobiecej. W moich planach mam jeszcze rozpoczęcie morsowania a także ponowne podejście do zaliczenia komory dymowej. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i pozytywnej energii, zawsze postrzegam świat z perspektywy „małego” człowieka, jest to klucz do poznania dziecka, jego potrzeb
i zachowania. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i każde jest inne, dlatego towarzysząc im w odkrywaniu świata, daję z siebie wszystko. Celem w mojej pracy z dziećmi jest stworzenie atmosfery pełnej ciepła, radości, otwartości i bezpieczeństwa. Lubię  czytać książki, uważam, że czytanie dziecku wypełnia wszystkie przestrzenie rozwoju, intelekt, emocje i relacje społeczne. 

Z wykształcenia jestem pedagogiem wychowania przedszkolnego. Swoje doświadczenie pedagogiczne zdobywałam właśnie w przedszkolu. Poprzez praktykę, pracę w żłobku, warsztaty i kursy zdobyłam doświadczenie oraz kwalifikacje do pracy z dziećmi. Staram się cały czas dokształcać aby wnosić nowe rozwiązania do pracy z dziećmi. Moją SuperMocą w żłobku jest kreatywne organizowanie czasu dzieciom i dbanie o to, by podczas zajęć  przemycić w formie zabawy walory edukacyjne.

Opiekunka - Weronika Berlińska